X
کروکودیل چیست؟ اثرات کروکودیل بر بدن

کروکودیل چیست؟ اثرات کروکودیل بر بدن

کروکودیل چیست؟ اثرات کروکودیل بر بدن
بازدید : 3


یک ماده مخدر مرگبار و خانگی موسوم به کروکودیل ممکن است راه خود را از روسیه به ایالات متحده باز کرده باشد. این ماده مخدر به دلیل اینکه پوست مصرف کنندگان را شبیه کروکودیل میکند، به این اسم نامگذاری شده است. ...

کروکودیل

کروکودیل چیست؟

کروکودیل یک دارو خانگی است. کارنو و لووچیو می گویند این ماده مخدر حاوی کدئین، مایعات سبک تر، بنزین، رقیق کننده رنگ، الکل و سایر مواد تشکیل دهنده است.

دکتر فرانک لووچیو میگوید: دو نفر در آریزونا مظنون به استفاده از داروهای مشابه هروئین هستند که پوست را از داخل به خارج میخورد. وی مدیر بخش پزشکی در مرکز اطلاعات دارویی و سمی بنر گود ساماریتان در فینیکس، آریزونا است.

در هفته گذشته او و تیمش با پزشکان در مورد بیماران مشورت کرده اند، اما نمی توانند تأیید کنند این تزریقات کروکودیل بودند؛ زیرا این مواد مخدر آزمایش نشده اند.

به گفته باربارا کارنو، سخنگوی اداره مبارزه با مواد مخدر، تا کنون، پرونده ای که مورد تأیید ایالات متحده باشد، وجود ندارد. او می گوید: “ما چندین سال است که این ماده مخدر را در خارج از کشور زیرنظر داریم. ما در مورد احتمال ورود این ماده مخدر به ایالات متحده بسیار نگران هستیم.” در اینجا، دو سؤال دیگر درباره این ماده مخدر مطرح می شود.

 

 

کروکودیل

این ماده مخدر از چه زمانی و کجا محبوب شد؟

به گفته مجله بیماریهای اعتیاد آور، کروکودیل برای اولین بار در سال ۲۰۰۳ در روسیه استفاده شد.

لووچیو مظنون است که مصرف کروکودیل در روسیه به دلیل این که قاچاق هروئین سخت بوده است، بالا گرفت. و استفاده از آن در سراسر آن کشور به سرعت گسترش یافت.

 

چگونگی مصرف کروکودیل

کروکودیل چگونه مصرف می شود؟

لووچیو می گوید مصرف کنندگان این ماده مخدر را تزریق می کنند زیرا سریع تر از شکل قرص عمل میکند. اگر اثرات یک یا ۲ ساعت پس از مصرف قرص آغاز شوند، در صورت تزریق آن به رگ، ممکن است در عرض ۵ تا ۱۰ دقیقه اثرات آن آغاز شوند.

 

اثرات و عوارض جانبی کروکودیل

اثرات و عوارض جانبی کروکودیل چیست؟

لووچیو می گوید: این دارو ممکن است ۱۰ برابر ارزان تر از هروئین باشد. گفته می شود که با پول کمتر اثر سرخوشی مشابه هروئین که قیمت بالاتری دارد، به دست می آید.

او می گوید این ماده مخدر با از بین بردن بافت استخوانی و بافت عضلانی، مصرف کننده را از داخل به خارج میخورد. پوست ظاهری سبز رنگ و پوسته پوسته به خود می گیرید که از نام آن یعنی “کروکودیل“که روسی crocodile است میتوان فهمید چرا به این اسم نامگذاری شده است.

لووچیو می گوید: ” دلیل رایج برای مرگ، از دست دادن پوست است.” او می گوید که مصرف کنندگان ممکن است از عفونت و گانگرن (قانقاریا) رنج ببرند. همچنین این ماده مخدر رگهای خونی که ماده مخدر به داخل آنها تزریق می شود را از بین می برد و باعث انسداد آنها می شود.

او می گوید، مصرف کنندگان معمولی در روسیه اغلب طی ۲ سال پس از شروع مصرف کروکودیل جان خود را از دست میدهند.

 

ماده مخدر

این ماده مخدر چگونه به ایالات متحده رسید؟

به گفته لووچیو، مصرف کنندگان این ماده مخدر در امریکا ممکن است در وب سایت ها درباره آن جستجو کرده باشند. توضیح دیگر این است که اعتیاد، چه به ماده مخدر چه الکل، یک بیماری بسیار وحشتناک است. اعتیاد افراد را محتاج میکند. مصرف یک قرص کافی نخواهد بود. افراد ممکن است به دنبال راهی برای افزایش اثر مواد مخدر باشند.

 

زخم های پوستی

عوارض جانبی چگونه درمان می شوند؟

لووچیو می گوید: استفاده از داروهایی برای ایجاد اثرات معکوس یک روش درمانی است. در صورتی که مصرف کننده از تزریقات جان سالم به در ببرد، مراقبت از زخم های پوستی، پیوند های پوست و جراحی میتوانند مورد نیاز باشند.

 

سایت پزشکی و مجله سلامتی راستینه

نظرات
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد :
متن دیدگاه :

 کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید