طرز تهیه پودینگ سیب، دارچین و چیا

طرز تهیه پودینگ سیب، دارچین و چیا
بازدید : 15


وقت آن است که در بلغور جودوسر صبحانه‌تان تنوع ایجاد کنید. درست کردن این پودینگ، بسیار ساده است: کافی است چیا و شیر مورد علاقه‌تان را باهم مخلوط کنید، اجازه دهید در طول شب خیس بخورد و سپس روی آن مخلوطی از سیب و دارچین و مقداری گردو (برای تردی بیشتر) بریزید.

مواد لازم
 • زمان آماده سازی : 490 دقیقه
 •  490 دقیقه

مراحل پخت

 • 1در یک کاسه‌ی کوچک، شیر بادام ( یا یک شیر غیرلبنی دیگر) را با چیا، شربت افرا، وانیل و دارچین مخلوط کنید. سر ظرف را بگذارید و حداقل ۸ ساعت و حداکثر ۳ روز در یخچال قرار دهید.
 • 2هنگام سرو، آن را خوب بهم بزنید. حدود نصف پودینگ را در یک لیوان یا کاسه بریزید و نصف گردو و سیب را روی آن بپاشید. بقیه پودینگ را اضافه کنید و سیب و گردوی باقی مانده را روی آن بریزید.

توضیحات بیشتر را با هم بخوانیم

نکته : برای درست کردن پودینگ از قبل: پودینگ (مرحله ۱) را تا ۳ روز در یخچال بگذارید و درست قبل از سرو، مرحله ۲ را انجام دهید.

نظرات
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد :
متن دیدگاه :

 کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید