طرز تهیه سوپ سبزیجات برای کاهش وزن

طرز تهیه سوپ سبزیجات برای کاهش وزن
بازدید : 31


یک کاسه‌ی بزرگ از این سوپ سبزیجات غلیظ، شما را برای ساعت‌ها سیر نگه می‌دارد، بدون آنکه کالری زیادی مصرف کنید. به‌علاوه یک راه آسان برای افزایش سبزیجات مصرفی‌تان است. قبل از سرو این سوپ، روی آن مقداری سس پستو بریزید.

مواد لازم
 • زمان آماده سازی : 15 دقیقه
 • زمان پخت : 60 دقیقه
 •  75 دقیقه

مراحل پخت

 • 1روغن را در یک قابلمه‌ی بزرگ روی حرارت متوسط – بالا گرم کنید. پیاز، هویج، کرفس، لوبیا سبز و سیر را اضافه کنید، بپزید و گاهی اوقات بهم بزنید تا سبزیجات شروع به نرم‌شدن کنند (حدود ۱۰ دقیقه). استاک را اضافه کرده و بگذارید به‌جوش بیاید. شعله را کم کنید تا آرام بجوشد و گاهی اوقات بهم بزنید تا سبزیجات نرم شوند (حدود ۱۰ دقیقه‌ی دیگر).
 • 2لوبیاها، کلم کیل، کدو سبز، گوجه فرنگی، سرکه، نمک و فلفل را اضافه کنید. شعله را زیاد کنید تا دوباره شروع به جوشیدن کند. حدود ۱۰ دقیقه بپزید تا کلم و کدو نرم شوند. در هنگام سرو روی هر کاسه‌ی سوپ، ۱ قاشق چای‌خوری سس پستو بریزید.
نظرات
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد :
متن دیدگاه :

 کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید