X
طرز تهیه سالاد پاستا با پنیر فتا و بروکلی

طرز تهیه سالاد پاستا با پنیر فتا و بروکلی

طرز تهیه سالاد پاستا با پنیر فتا و بروکلی
بازدید : 4


این سالاد پاستای گیاهی برای مهمانی پاتلاک بعدی شما یا یک غذای جانبی آسان، ایده‌آل است. بروکلی موجود در این سالاد، آن را دلپذیر و ترد نگه می‌دارد و نخود به آن پروتئین اضافه می‌کند. برای بدست آوردن بهترین مزه، حدود یک ساعت قبل از سرو سالاد، آن را با سس مخلوط کنید.

مواد لازم
 • زمان پخت : 30 دقیقه
 •  30 دقیقه

مراحل پخت

 • 1برای آماده کردن سس: نمک و سیر را در یک کاسه‌ی متوسط بریزید و با پشت قاشق له کنید تا به شکل خمیر دانه درشت درآید. باترمیلک، مایونز، پونه کوهی و سرکه را اضافه کنید و خوب بهم بزنید تا کاملا ترکیب شود.
 • 2برای درست کردن سالاد پاستا: با توجه به دستورالعمل درج شده روی بسته‌ی پاستا، آن را در یک قابلمه‌ی بزرگ آب جوش بپزید. سپس آب آن را خالی کنید و در یک کاسه‌ی بزرگ بریزید و بگذارید خنک شود. بروکلی، گوجه، نخود، پنیر فتا، فلفل و سس را اضافه کنید و به آرامی بهم بزنید تا مواد کاملا با هم مخلوط شوند.

توضیحات بیشتر را با هم بخوانیم

توضیح: پاتلاک، به نوعی مهمانی گفته می شود که در آن هر فرد یا خانواده، غذای خودش را همراه می‌آورد.

نکته ۱: می‌توانید بدون اضافه کردن سس، روی سالاد را بپوشانید و تا یک روز در یخچال قرار دهید. سپس حدود یک ساعت قبل از سرو به آن سس اضافه کنید.
نکته ۲: بهتر است از پونه کوهی تازه استفاده کنید اما میتوانید به جای آن از پونه کوهی خشک شده به میزان یک قاشق چای خوری استفاده کنید.

نظرات
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد :
متن دیدگاه :

 کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید