X
طرز تهیه دراپ کوکی شکلات فندق

طرز تهیه دراپ کوکی شکلات فندق

طرز تهیه دراپ کوکی شکلات فندق
بازدید : 11


دراپ کوکی شکلات فندق

مواد لازم
 • زمان آماده سازی : 15 دقیقه
 • زمان پخت : 46 دقیقه
 •  61 دقیقه

مراحل پخت

 • 1برای کوکی‌ها: رک فر را در طبقه‌ی وسط فر قرار دهید. فر را از قبل تا ۳۵۰ درجه‌ی فارنهایت گرم کنید. ۳ عدد سینی فر را با کاغذ پوستی یا کاغذ سیلیکونی بپوشانید. آنها را کنار بگذارید.
 • 2کره و یک چهارم فنجان از پودر قند را در یک مخلوط‌کن ایستاده بریزید و با سرعت بالا بهم بزنید تا نرم و لطیف شود (حدود ۲ تا ۳ دقیقه). وانیل را اضافه کنید و بهم بزنید. همانطور که مخلوط‌کن روشن است، بتدریج آرد را اضافه کنید تا کاملا با سایر مواد ترکیب شود. سپس شکلات صبحانه فندقی را اضافه کنید و بهم بزنید. با استفاده از یک اسکوپ کوچک یا یک قاشق غذاخوری، ۱۲ گلوله از خمیر را روی هر سینی فر قرار دهید و حدود ۱۰ تا ۱۲ دقیقه در فر بگذارید تا زیر کوکی‌ها برشته شود. ۵ دقیقه صبر کنید تا خنک شود، سپس آن را در یک رک سیمی بچینید تا کاملا سرد شود (حدودا ۳۰ دقیقه طول می‌کشد).
 • 3 ۱ فنجان پودر قند را در یک کاسه متوسط بریزید. کوکی‌ها را در پودر قند بغلطانید تا رویشان با یک لایه پودر قند پوشانده شود. آنها را در یک ظرف سربسته بریزید و در دمای اتاق نگهداری کنید.
نظرات
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد :
متن دیدگاه :

 کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید