طرز تهیه تخم‌مرغ پخته با اسفناج و گوجه‌فرنگی

طرز تهیه تخم‌مرغ پخته با اسفناج و گوجه‌فرنگی
بازدید : 19


یک خوراک روستایی با ترکیب خوشمزه‌ای از طعم‌ها و فقط ۴ ماده‌ی تشکیل‌دهنده! می‌توانید آن را به‌عنوان صبحانه‌ی دوم (میان‌وعده‌ی وسط روز) میل کنید.

مواد لازم
 • زمان آماده سازی : 5 دقیقه
 • زمان پخت : 15 دقیقه
 •  20 دقیقه

مراحل پخت

 • 1فر را تا ۲۰۰ درجه‌ی سانتی‌گراد گرم کنید. اسفناج‌ها را درون یک توری قرار دهید و یک کتری آب جوش روی آنها بریزید تا برگ‌های‌شان نرم شود. آنها را فشار دهید تا آب اضافی‌شان خارج شود و در ۴ ظرف کوچک مخصوص فر بریزید.
 • 2گوجه‌فرنگی‌ها را با تکه‌های چیلی و مقداری چاشنی مخلوط کنید و سپس به ظرف‌های حاوی اسفناج اضافه نمایید. در وسط هر کدام یک چاله‌ی کوچک ایجاد کنید و یک تخم‌مرغ در آن بشکنید. آنها را به‌مدت ۱۲ تا ۱۵ دقیقه یا بیشتر، بسته به اینکه تخم‌مرغ‌تان را چگونه دوست دارید، در فر قرار دهید. در صورت تمایل آن را با نان ترد سرو کنید.
نظرات
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد :
متن دیدگاه :

 کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید