X
طرز تهیه برگر قارچ و لوبیای سیاه

طرز تهیه برگر قارچ و لوبیای سیاه

طرز تهیه برگر قارچ و لوبیای سیاه
بازدید : 7


این برگر به لطف غذاساز در عرض چند دقیقه آماده می‌شود. قارچ‌های دکمه‌ای قهوه‌ای به این برگرها، بافت گوشتی و طعم خاکی می‌دهند. بذر کتان پودر شده به این برگرها بافت و فرم اضافه می‌کند. مخلوط ماست خنک خامه‌ای و آووکادو، ترکیب خوشمزه‌ای برای داخل ساندویچ یا روی نان تست صبحانه است. می‌توانید با دو برابر کردن مواد اولیه، مقدار 

مواد لازم
 • زمان آماده سازی : 15 دقیقه
 • زمان پخت : 20 دقیقه
 •  35 دقیقه

مراحل پخت

 • 1دانه‌های کتان، سس ورسترشایر، یک چهارم قاشق چایخوری نمک، زیره، فلفل، قارچ، نصف لوبیاها، تخم مرغ و سیر را در غذاساز بریزید. آنها را ۱ دقیقه یا تا زمانی کاملا صاف و یکدست شوند، با هم مخلوط کنید. این مخلوط را در یک کاسه بریزید. نصف دیگر لوبیا و پودر سوخاری را اضافه کنید و بهم بزنید.
 • 2یک تابه نچسب یا چدنی را روی حرارت متوسط – بالا قرار دهید. مقداری روغن در آن بریزید تا گرم شود. مخلوط را به ۴ قسمت تقسیم کنید، هر قسمت را در تابه بریزید و به آرامی با پشت کفگیر به شکل همبرگر پهن کنید. هر طرف آن را ۲ تا ۳ دقیقه یا تا زمانی که قهوه‌ای شود، سرخ نمایید.
 • 3یک چهارم قاشق چایخوری نمک باقی مانده را در یک کاسه با آب لیمو و آووکادو مخلوط کنید و با چنگال له نمایید. ماست و ۱ قاشق غذاخوری آب را اضافه کنید. هر برگر را در نان همبرگر بگذارید. روی آن مخلوط آووکادو و مقداری کلم بریزید و نوش جان کنید.
نظرات
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد :
متن دیدگاه :

 کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید